KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7451232

nr 745 1232

Akvareller

2 st. E Westermarck, blommor i vas, signerade, 1937 + 1942, motivets mått: 27x33 + 33x46

Utrop:

400 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 mars 2012
kl 17:35:19

29/2 12:19:24 1      100 kr
5/3 10:24:57 2      Vinnande bud